Osuszanie Gdynia, Osuszanie po zalaniu – osuszarnia.pl

Zadzwoń do nas 570 45 45 05

Jesteś z województwa pomorskiego?

Zadzwoń do naszego oddziału

Osuszanie Gdynia, Osuszanie po zalaniu – osuszarnia.pl

Dezynfekcja pomieszczeń, usuwanie bakterii i wirusów, usuwanie szkodliwych zapachów, bezpieczna dezynfekcja. Ozonowanie jest sposobem przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Czynnikiem dezynfekującym jest ozon. Ozonowanie przeprowadzamy po zakończeniu usługi osuszania. Daje nam to pewność, że pomieszczenie wolne będzie niewidocznych grzybów czy bakterii. Do osuszonego pomieszczenia wstawiamy generator ozonu. W zależności od stopnia wcześniejszego zawilgocenia oraz kubatury pomieszczeń dobieramy odpowiednią ilość cyklów ozonowania (czyli ile ozonu wpuścimy do pomieszczeń).

Osuszanie budynków i mieszkań Gdynia

Wilgoć występuje w różnego rodzaju pomieszczeniach (ale także i całych budynkach) z różnych przyczyn. Nie zawsze to zalanie jest powodem, kiedy potrzebujemy skorzystać z profesjonalnych usług osuszania. Jest to natomiast proces bardzo ważny, ponieważ znacznie podwyższa komfort życia i chroni nas przed sytuacją, w której świadomie bądź nie narazimy swoje życie – mowa o powstaniu na ścianie grzyba bądź naruszeniu konstrukcji budynku.

Kiedy potrzebne jest osuszanie?

Do zalania lub zawilgocenia danej powierzchni może dojść w każdej chwili. Kluczowe jest możliwie wczesne wykrycie problemu i rozpoczęcie działania, dzięki czemu uda się przywrócić dawny stan pomieszczenia czy budynku. Osuszanie jest niezwykle istotne, ponieważ sprawia, że możemy wrócić do korzystania z lokalu na nowo. W innym przypadku mogliśmy nawet narażać własne zdrowie lub życie. Grzyby rozwijają się na ścianach i podłogach właśnie w momencie, gdy występuje na nich wilgoć. Brak cyrkulacji powietrza lub różnego rodzaju zdarzenia losowe sprawiają, że konieczne jest usunięcie nadmiaru wody. 

Aktualnie dostępne metody gwarantują, że można pozbyć się wilgoci nawet z miejsc, gdzie naturalne sposoby zawodzą. Dodatkowo proces ten jest znacznie krótszy, co jest szczególnie ważne dla wielu osób. Co dzieje się w momencie, kiedy zrezygnujemy z takiej usługi? Położone wcześniej tynki i farby zaczną odchodzić ze względu na rozwarstwianie materiału. Dodatkowo elementy drewniane mogą spuchnąć (mowa tu m.in. o podłogach), a w samym lokum będzie unosił się nieprzyjemny zapach kojarzony często z piwnicą. 

Osuszanie mieszkań i budynków po zalaniu

Na samym początku najważniejsze jest oszacowanie, z jakim poziomem zawilgocenia mamy do czynienia. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w ten sposób można dobrać najlepszą metodę osuszania oraz sprawdzić, ile czasu będzie potrzebne na wykonanie najważniejszych prac. W tym przypadku liczy się jednak nie tylko to, ile trwa samo osuszanie, ale czy jest ono wykonane poprawnie.

Podczas osuszania konieczne jest pozbycie się zalegającej wody, ale także wilgoci, która również działa destrukcyjnie na ściany czy podłogi. Konieczne jest użycie profesjonalnego sprzętu, który przyspieszy cały proces i sprawi, że uda się przywrócić zalane obiekty do możliwie najlepszego stanu. Możliwe jest nawet usunięcie nadmiaru wody znajdującej się pod posadzką. W jaki sposób? W tej metodzie używane są nowoczesne urządzenia, które za pomocą pomp ciśnienia pozbywają się wilgoci i jednocześnie osuszają strefy izolacji. 

Dlaczego warto wybrać usługi naszej firmy?

Profesjonalne osuszanie mieszkań i budynków to coś, czym zajmujemy się nie od dzisiaj. Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości i gwarantujemy, że prace zostaną przeprowadzone w możliwe szybkim tempie, dzięki czemu możliwe będzie ponowne użytkowanie lokali lub budynków. Pozbywamy się niechcianej wody, ale także wilgoci, ponieważ rozumiemy, że klientom zależy na uratowaniu posiadanej własności i przywróceniu jej do stanu używalności. 

Działamy na terenie Gdyni, dlatego zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty – we właściwy sposób ocenimy poziom zawilgocenia, a dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu oszacujemy czas trwania prac. Warto nadmienić, że jeżeli klient stara się o uzyskanie odszkodowania w związku z powstałym zalaniem czy niekorzystnym działaniem obecnej wilgoci, to może mieć on pewność, że sporządzimy odpowiednią dokumentację, która poświadczy faktyczny stan i będzie dowodem dla ubezpieczyciela.

Osuszanie mieszkań i budynków to nie jedyne, czym się zajmujemy – pełen wykaz usług znajdziecie Państwo na naszej stronie. Posiadamy również niezbędny sprzęt do ozonowania i dezynfekcji miejsc użytku publicznego, mieszkań, miejsc pracy czy samochodów. Usługodawcy mogą skorzystać także z utylizacji odpadów. Dobieramy dogodne terminy i dbamy o to, aby obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i większe firmy. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w odpowiedni sposób, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania klienta i wykonać swoją pracę należycie i profesjonalnie. 

Dlaczego my

Kompleksowość

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i deweloperów. Osuszamy obiekty po zalaniach, powodziach czy ulewach.

Bezpłatna ekspertyza

Gwarantujemy profesjonalne oszacowanie zawilgocenia Twoich pomieszczeń. Zapewniamy całkowite wysuszenie obiektu.

Odszkodowania

Pomożemy uzyskać odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej. Pomagamy w rozliczeniu szkód bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

570 45 45 05