Profesjonalne osuszanie mieszkań i budynków.

Osuszanie

Bezgotówkowe rozliczenie z ubezpieczycielem, co pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych formalności i obciążeń finansowych.

Bezpiecznie osuszamy obiekty po zalaniach, powodziach czy ulewach. Wysuszymy zarówno ściany jak i zawilgocone posadzki.

Gwarantujemy profesjonalne oszacowanie zawilgocenia Twoich pomieszczeń. Dobierzemy takie urządzenia, aby osuszanie Twojego domu trwało jak najkrócej. Zapewniamy całkowite wysuszenie obiektu przy jak najmniejszym zużyciu prądu.

Zapewniamy

Bezpłatny dojazd do klienta

Profesjonalną i darmową ekspertyzę, pomiar zawilgocenia pomieszczeń.

Dobór odpowiednich urządzeń

tak aby czas osuszania był jak najkrótszy a zużycie prądu jak najniższe. Monitorowanie prac osuszania przez cały okres pracy urządzeń.

Raport końcowy z prac osuszania

zawierający również całkowite zużycie energii elektrycznej

Osuszanie mieszkań i budynków

Osuszanie mieszkań i budynków po zalaniu

Osuszanie zalanych obiektów, niezależnie od skali zalania, jest niezwykle istotne. Bez niego niemożliwe będzie przywrócenie budynku do stanu sprzed szkody. Oferujemy mechaniczne usunięcie wody z miejsc, z których nie da się jej pozbyć w sposób naturalny.

Osuszamy obiekty, które zostały zalane na skutek awarii instalacji wodnych, niszczącego działania czynników atmosferycznych oraz błędów budowlanych.

Osuszanie budynków powinno rozpocząć się tak szybko, jak tylko to możliwe, aby zminimalizować nieodwracalne zniszczenia elementów konstrukcyjnych budynku. Na skutek rozprzestrzeniającej się wody niszczeniu mogą ulegać także tynki i farby, które szybko zaczną się rozwarstwiać. Drewniane elementy natomiast puchną i odkształcają się pod wpływem wilgoci. Ponadto wzrost wilgotności w pomieszczeniu sprzyja powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz niebezpiecznych grzybów czy pleśni.

Szybkie działania polegające na osuszaniu budynków hamują te procesy. Dlatego w przypadku odkrycia jakiegokolwiek zalania, należy niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą. Zapewniamy błyskawiczną reakcję oraz najwyższą jakość usług.

Osuszanie mieszkań i budynków – osuszanie podposadzkowe

Zawilgocenia izolacji termicznej, która znajduje się pod posadzką, mogą pojawić się na skutek zalania bądź wad konstrukcyjnych budynku. Taka wilgoć objawia się podciąganiem wody przez ściany ku górze.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponuje nasza firma, jesteśmy w stanie osuszyć wilgoć, która znajduje się pod posadzką. Osuszanie podposadzkowe w jaki sposób? Za pomocą pomp ciśnieniowych usuwamy wodę zalegającą pod posadzką oraz suszymy strefy izolacji.

Osuszanie mieszkań i budynków – wilgoć budowlana / technologiczna

Wilgoć budowlana jest zjawiskiem często spotykanym w nowo wybudowanych obiektach. Jest spowodowana coraz szybszym tempem, w jakim powstają nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne oczyszczanie mieszkań i budynków z wilgoci technologicznej, która uniemożliwia realizację prac wykończeniowych – szpachlowania, malowania czy układania parkietu. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt pomagają w znacznym stopniu przyspieszyć budowę.

Gwarantujemy dokładne oszacowanie zawilgocenia obiektu. jak też dobranie odpowiedniego sprzętu oraz metody, które sprawią, że proces osuszania nie będzie trwał dłużej niż to konieczne. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu osuszania mieszkań i budynków i okolicach.

Osuszanie mieszkań i budynków – dlaczego my?

Nasza firma odznacza się profesjonalizmem i jakością świadczonych usług. Każdego klienta, zarówno indywidualnego, jak i firmy, wspieramy w procesie natychmiastowego usunięcia wody bądź zawilgocenia, utylizacji odpadów oraz osuszania i dezynfekcji.

Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji niemal „od ręki” – przyjeżdżamy najszybciej jak to możliwe i dokonujemy dokładnych pomiarów zawilgocenia. Na ich podstawie dobieramy najodpowiedniejszy sprzęt oraz metodę osuszania budynków.

Nasza wyspecjalizowana kadra dobrze wie, jak pozbyć się niechcianej wody i wilgoci oraz jak przywrócić zalane obiekty do pożądanego stanu. Dysponuje także najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia i znacząco przyspiesza te procesy. Zapraszamy także na stronę – wynajem osuszaczy.

W przypadku ubiegania się o odszkodowanie, wspieramy naszych klientów w kontaktach z ubezpieczycielem. Sporządzamy także szczegółową dokumentację sprzed pracy oraz po niej, która jest wymagana przez ubezpieczyciela.

Posiadamy także sprzęt i zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją mieszkań, obiektów samochodów itd – Zapraszamy na stronę – ozonowanie i dezynfekcja.

570 45 45 05