Osuszanie budynków Katowice

Zadzwoń do nas 570 45 45 05

Jesteś z województwa śląskiego?

Zadzwoń do naszego oddziału

Osuszanie budynków Katowice

Zalanie domu lub mieszkania to niespodziewane wydarzenie, które może skutkować licznymi problemami. Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi osuszania domów, skupiając się na szybkiej eliminacji wilgoci i przywracaniu normalnych warunków zamieszkania. Działamy sprawnie, stosując nowoczesne technologie, aby skutecznie radzić sobie z konsekwencjami zalania.

Osuszanie budynków ma zastosowanie w sytuacjach zalania pomieszczeń w wyniku awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, sąsiedzkiego zalania lub w wyniku intensywnych opadów deszczu. Wówczas niezbędna jest interwencja specjalistycznej firmy, która zlokalizuję przyczynę zalania, zastosuje osuszacze kondensacyjne, pompy ciśnieniowe oraz odpowiednią aparaturę do pomiaru wilgotności w celu wysuszenia pomieszczeń w budynku, nie dopuszczając w ten sposób do rozwoju pleśni i grzybów.

Osuszanie po zalaniach Katowice

Utrzymująca się w budynku wilgoć na skutek zalania jest bezpośrednim zagrożeniem dla jego mieszkańców. W takim środowisku może dojść do rozwoju pleśni i grzybów, które wydzielają rakotwórcze toksyny. Pleśń w budynku to także przyczyna alergii i ogólnego pogorszenia samopoczucia. Może przyczyniać się do uczucia rozbicia, zmęczenia, rozdrażnienia i nawracającego bólu głowy.

Nie warto więc zwlekać. Szybkie podjęcie działań pozwala na skuteczne przeprowadzenie procesu osuszania budynków, osuszanie mieszkania lub przestrzeni biurowej.

Zainwestowanie w dobrą firmę osuszającą pozwala na efektywne i sprawne osuszenie budynku po zalaniu w wyniku powodzi, ulewy, usterki lub sąsiedzkiego zalania.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowane urządzenia, dzięki którym uzyskujemy precyzyjne pomiary wilgotności i możemy skutecznie przeprowadzić proces osuszania budynku.

Nasze metody pomagają w szybkim zlikwidowaniu wilgoci, eliminując ryzyko rozwoju pleśni i innych szkodliwych mikroorganizmów. Działamy nie tylko na poziomie widocznych efektów zalania, ale również chronimy przed ewentualnymi problemami zdrowotnymi.

Osuszanie Katowice – zakres usług

W Osuszarni posiadamy ogromne doświadczenie w świadczeniu specjalistycznych usług takich, jak:

 • usługi ozonowania,
 • pomiary wilgotności,
 • wynajem osuszaczy kondensacyjnych,
 • osuszanie podposadzkowe,
 • osuszanie z wilgoci budowlanej,
 • osuszanie po zalaniach,
 • opracowanie ekspertyz (szacowanie zawilgocenia),
 • wsparcie w kontakcie z ubezpieczycielem w sprawie uzyskania odszkodowania w wyniku zalania,
 • osuszanie budynków,
 • osuszanie domu,
 • osuszanie fundamentów,
 • osuszanie murów,
 • osuszanie piwnic,
 • osuszanie pomieszczeń,
 • osuszanie ścian po zalaniu,
 • osuszanie ścian z wilgoci.

Warto wziąć pod uwagę, że bez wsparcia profesjonalnej firmy trudna będzie całkowita eliminacja wilgoci. Zdarza się, że na skutek zalania woda dociera nie tylko pod posadzkę, ale również do warstwy izolacji, a to niestety już bezpośrednie ryzyko rozwoju pleśni i grzybów.

Osuszanie budynków Katowice

Świadczymy kompleksowe usługi osuszania budynków, z wykorzystaniem nowoczesnych metod pomiarowych. Stosujemy czynniki barwiące, kamery termowizyjne, mierniki wilgotności, gazy śladowe i geofon. W usuwaniu wilgoci wykorzystujemy osuszacze kondensacyjne i adsorpcyjne oraz ozonatory. W celu osuszania budynków zajmujemy się także wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu.

Osuszanie ścian Katowice

Zalanie to nie tylko problem estetyczny i dezorganizacja życia w momencie, w których dochodzi do zdarzenia. Wilgoć to także długofalowe konsekwencje. Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem, które jest konieczne w celu usunięcia wody nagromadzonej w ścianach. Nasze usługi to zarówno pomiary wilgotności, ale też kompleksowe badanie lokalizacji miejsca nieszczelności i przecieku. Profesjonalne osuszanie ścian zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni oraz powstawaniem nieestetycznych zacieków.

Osuszanie budynków – dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli masz problem po zalaniu mieszkania, biura lub innej przestrzeni, w której na co dzień funkcjonujesz, nie dopuszczaj do eskalacji problemu i zaufaj naszym specjalistom. Szybki kontakt, doświadczenie i stosowanie nowoczesnych urządzeń pozwoli szybko pozbyć się problemu, chroniąc przy tym zdrowie wszystkich lokatorów.

Dlaczego my

Kompleksowość

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i deweloperów. Osuszamy obiekty po zalaniach, powodziach czy ulewach.

Bezpłatna ekspertyza

Gwarantujemy profesjonalne oszacowanie zawilgocenia Twoich pomieszczeń. Zapewniamy całkowite wysuszenie obiektu.

Odszkodowania

Pomożemy uzyskać odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej. Pomagamy w rozliczeniu szkód bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

570 45 45 05